Cześć !

Dzięki, że jesteś, ściskamy mocno - Marlena i Ola ! :)

poniedziałek, 23 września 2013

Plank, deska


PLANK,  (deska) to moim zdaniem jedno z fajniejszych ćwiczeń, które angażuję dużą ilość mięśni i przynosi super efekty. Do wykonania deski nie potrzeba nam niczego oprócz wolnej przestrzeni na podłodze. Aby nie zrobić sobie krzywdy i by efekty były zadowalający musimy pamiętać o podstawowej sprawie jaką jest wykonanie tego ćwiczenia. • Ułóż ciało w prostej linii, 
 • Dłonie wraz z ramionami powinny znajdować się na wysokości barków.
 • W innym typie planka łokcie powinny znaleźć się na wysokości barków.
 • Oddychaj 
 • Nie pochylaj głowy ! 
 • Nie unoś bioder do góry!

 
Wbrew pozorom nie jest łatwo , postaraj się wytrzymać około 1 min w tej pozycji i daj znać jak Ci poszło :) Dodaj to ćwiczenie do swoich treningów, dzięki temu zwiększysz swoją wytrzymałość i popracujesz nad wieloma partiami ciała. Przede wszystkim pracuje Twój brzuszek ! <3Zmotywowałam Cię? To teraz DO ROBOTY ! :)  /Marlena21 komentarzy:

 1. zawsze próbując wykonać to ćwiczenie wyglądam jak na tym przedostatnim obrazku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja równiez uważam to ćwiczenie za jedno z najfajniejszych i najskuteczniejszych- świetnie angażuje brzuch, ręce, nogi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem fanką deski i jej zmodyfikowanych wersji. Dają w kość i w zasadzie ich nienawidzę, ale gdy już jestem "po", myślę, że jednak je kocham:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Plank to świetne ćwiczenie poprawiające wytrzymałość. Uwielbiam je.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze zdjęcie, wystarczy popatrzeć na nogi, przedstawia dziewczyne z ciężką niedowagą. Nie motywuje mnie to w żadnym stopniu do pracy. Nie chcę być chora z niedożywienia.
  Taka moja uwaga jeżeli chodzi o bezrefleksyjne zamieszczanie zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie zawsze deska na koniec treningu- okropnie cierpię, ale warto! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyna z pierwszego zdjecia to typowa anorektyczka i z fitness nie ma to nic wspolnego! Ps.cwiczenie super wytrzymuje juz 2minuty:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam to ćwiczenie :) I faktycznie, angażuje bardzo wiele mięśni i przynosi jeszcze wiele innych, dodatkowych efektów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ktoś kto nigdy planka nie robił pomyśli sobie "co w tym bolesnego?" - po minucie takiego ćwiczenia cofa wszystko to co mówił z płaczem :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Plank to coś do czego można się przyzwyczaić! :) Ja po minucie jestem zmęczona ale za to jaka dumna z siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiedzieliście że hula hop poprawia metabolizm ?
  To tylko jeden powód dla którego warto ćwiczyć z hula hop , zobaczcie reszte :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ćwiczenie bardzo wymagające ale dające dużo satysfakcji po wykonaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie jest takie proste jak się wydaje ale warto się poświęcić dla efektów :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajne ćwiczenie. Ale trzeba zwrócić uwagę na jego prawidłowe wykonanie ponieważ wiele osób niestety robi to nieprawidłowo. Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Super ćwiczenie jak wszystkie statyczne, tym bardziej dla osób ze słabym sercem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo ciekawe i inne niż wszystkie ćwiczenie. Warto na pewno je wdrożyć do swojego treningu. Ja na pewno spróbuje!

  OdpowiedzUsuń
 17. Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/drabinki-gimnastyczne/drabinka-gimnastyczna-adler/ w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

  OdpowiedzUsuń
 18. Super ćwiczenie
  Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od indywidualnych cech uzębienia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

  OdpowiedzUsuń