Cześć !

Dzięki, że jesteś, ściskamy mocno - Marlena i Ola ! :)

wtorek, 23 lipca 2013

"Chce ale nie wiem jak" ZACZNIJMY OD POŚLADKÓW !

"Chciałabym ale nie wiem jak zacząć" najważniejsze jest to, że CHCESZ! I tak trzymaj, reszta jest banalnie prosta bo w sieci możesz znaleźć naprawdę wiele filmików, które mają na celu pomóc w utrzymaniu super ciałka. Jest tyle trenerek, trenerów, że możesz przebierać w nich na podstawie tego jak kto dany trening prowadzi, czy podoba Ci sie spokojna Ewa Chodakowska, która przypomina o miarowym oddechu czy też Mel B , która krzyczy do nas z ekranu, że damy rade!!

Jeśli jesteś początkująca - polecam Mel B, która od samego początku da nam kopa swoim krzykiem i mówieniem wprost, że ona też się poci i męczy . Ja zaczęłam od pośladków, pamiętaj, że jędrne, krągłe pośladki są doskonałym dopełnieniem Twojej kobiecości , sama zobacz ! :)
1. Zaniedbanie    2. Dieta   3.Dieta (zdrowe odżywianie) + trening !


Ja uwielbiam te ćwiczenia - Mel B pośladki
Dodaje jeszcze do tego Ewkę - Total Fitness, brazylijskie pośladki  (spala kalorie i pozbawia cellulitu)
Czasem dodaje również te , które bardzo fajnie działają na udka i oczywiście pośladki - jędrne pośladki

Polecam również dziewczyny z Model Fitness, które mają mnóstwo filmików na różne partie ciała Model Fitness  .

Nie musicie robić wszystkich, na początek wystarczą 10minutówki Mel B,
ja zauważyłam efekty już po tygodniu :)) Naprawde jest tego mnóstwo, wpiszcie w wyszukiwarkę youtube hasło: POŚLADKI i wyskoczą wam pozostałe filmy. Ja wybrałam te, które rzeczywiście dają super efekty w krótkim czasie.

Jeśli jednak nie chce wam się odpalać ćwiczeń, polecam SQUATY czyli najzwyklejsze przysiady :))
PAMIĘTAJCIE !!! W trakcie przysiadu stopy muszą znaleźć się na wysokości kolana, przy wspięciu do góry zepnijcie pośladki wypychając miednicę do przodu ! Zrób 50 takich powtórzeń i z pewnością będziesz miała dość ! Im więcej squatów tym lepsze efekty, do dzieła dziewczyny ! :)


I PAMIĘTAJ ! /Marlena
2 komentarze:

  1. Wiadomym jest, że osoby decydujące się na umieszczenie ogłoszeń w sieci robią tak, ponieważ jest to zdecydowanie komfortowe rozwiązanie, niż dawanie ogłoszenia do gazety, które jest zazwyczaj dodatkowo płatne lub używanie słupów ogłoszeniowych, które można spotkać w każdym niemalże miejscu. Aby być pewnym, że nasze ogłoszenia trafią do osób, które będą zainteresowane naszym ogłoszeniem, najlepiej umieścić je na jednym z różnorakich serwisów dostępnych w sieci www, ponieważ jest to zdecydowanie lepsza możność dotarcia do większej liczby osób. Wiadomo, że osoby, które decydują się na wystawienie ogłoszenia w Internecie liczą na to, że przeczyta je bezsprzecznie znacznie więcej internautów, niż w przypadku tradycyjnych słupów ogłoszeniowych lub ogłoszeń w gazetach. Ogłoszenia Radom – Radom Lokalne są w dzisiejszych czasach obecne na różnych stronach www, i tych regionalnych, jak również ogólnopolskich, w których mamy możliwość znalezienia ogłoszenia z całej Polski, posegregowane według miast i województw. Wiele osób wie, że tego rodzaju forma ogłoszeń pozwala na znacznie łatwiejsze i sprawniejsze wystawianie ogłoszeń, które mają okazję zobaczyć setki internautów z całego kraju. To sprawia, że serwisy ogłoszeniowe są ogromnie rozpowszechnione i cieszą się sporą liczbą zainteresowanych z całej Polski. Oczywistym jest, że, niektóre portale zamieszczające ogłoszenia są bardziej znane od innych, ale to już zależy od funkcjonalności portalu oraz właściwej reklamy w Sieci i wyszukiwarkach internetowych, w tym w szczególności w Google – najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej całego świata. Ogłoszenia Radom, Radom Lokalne, darmowe ogłoszenia Radom, bezpłatne ogłoszenia Radom, Radom ogłoszenia, ogłoszenia drobne Radom. Serwis ogłoszeń drobnych z Radomia – Radom Lokalne !

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem na Twoim blogu pierwszy raz i jestem naprawdę mile zaskoczona, bardzo przyjemnie się czyta, fajnie dobrane zdjęcia- czysta motywacja <3 ja startuję teraz z tym treningiem, ale sądzę, że za długo nie wytrzymam w tym postanowieniu, jeśli chodzi o formę ;p

    OdpowiedzUsuń