Cześć !

Dzięki, że jesteś, ściskamy mocno - Marlena i Ola ! :)

środa, 24 lipca 2013

Ćwiczenia spalające tłuszczyk
1.Nie ma diety cud, która pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy i wyglądać tak jak ta pani .
2.Nie ma wspaniałych tabletek, które sprawią, że Twoja figura będzie atrakcyjna a skóra jędrna i napięta.


ZAPAMIĘTAJ ! Nie przybrałaś na wadze zaledwie wczoraj czy też tydzień temu więc nie narzekaj, że walka o zgrabne ciało też pochłania trochę czasu. Krok po kroku aż do celu, zaufaj mi - polubisz ćwiczenia :)

Jeśli chcesz zgubić kilka kilogramów, sięgnij po ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową, jakieś cardio, coś gdzie możesz się porządnie wypocić. Zacznij stopniowo, niech Twoim pierwszym treningiem będzie 15 minutowe cardio z Mel B - cardio Mel B  . Rewelacyjne spalacze tłuszczu przygotowała Ewa Chodakowska, której treningi mnie zabijają, są ciężkie na początku ale efekty REWELACYJNE no i zauważalne już po miesiącu :) Odsyłam was do jej fanpag'a - klik, Ewa , w jej galerii znajdziecie zdjęcia nadesłane przez dziewczyny, które ćwiczą razem z nią i ich efekty. Ewka umie też super motywować. Jej treningi:
TURBO SPALANIE    KILLER      TZG
Mimo wszystko pamiętaj, na sukces składa się 70% zdrowego odżywiania i 30% ruchu !

Jeśli jesteś jednak osobą szczupłą, nie narzekasz na wagę i chciałabyś tylko wyrzeźbić swoje ciało, polecam Ci - SKALPEL to mój ulubiony trening chociaż początki także są trudne :) Wybrałam dla Ciebie treningi, które obejmują całe ciało więc nie są krótkie.

DŁUGI TRENING - SZYBKIE EFEKTY
KRÓTKI TRENING - długi czas oczekiwania na efekty /Marlena

1 komentarz: