Cześć !

Dzięki, że jesteś, ściskamy mocno - Marlena i Ola ! :)

środa, 24 lipca 2013

CHOROBY, TABLETKI - PRECZ!


Jak Już wam wiadomo Nasz blog (mój i Marlenki) słynie ze zdrowej diety oraz ćwczeń. Nam w tym wszystkim chodzi o to, aby każda z was znalazła cos dla siebie, znalazła motywację i chęć do działania, do pracy nad własnym ciałem. Jeżeli sama nie będziesz chciała schudnąć to nic Ci nie pomoże! Nasz blog to Zdrowy Blog, nie ma w nim żadnej chemi!! Odradzam wam zażywanie tabletek, proszków, herbatek na odchudzanie. WIĘCEJ RUCHU ! Zrzucanie kilogramów i spalanie zbędnych kalorii to samo zdrowie. W tym wszystkim chodzi nam o to, abyś czerpała z tego przyjemność, w końcu czuła się komfortowo we własnym ciele. Wiecie?! Dla mnie kiedy ćwicze największą motywacją są ZAKWASY!
 
Wtedy wiem, że to co robie DZIAŁA!
Napewno każda z was ma w szafie tkz. "awaryjną garderobę"! A co to takiego? Już tłumaczę.
Awaryjna Garderoba - spodnie, bluzki, staniki itp. które mają posłużyć do tego, aby po dajmy 2 tygodniach ćwiczeń i zdrowego odżywiania sprawdzić czy wciąż nasza garderowa pasuje bądź stała się ZA DUUUUUŻA !
Dobrze, a teraz poważniejsza sprawa!

Wiecie, że zdrowie jest najważniejsze a żeby je mieć należy przestrzegać zdrowej diety!
Niestety istnieją na świecie dwie przykre choroby, które głównie dotyczą kobiet.
Napewno się domyślacie jakie..to nie są choroby ciała lecz na podłożu psychicznym.
Młode, zdrowe i silne kobiety w celu szybkiego osiagnięcia szczupłej sylwetki głodzą się a to jak juz wcześniej wspominałam do nieczego nie prowadzi. Przez to tracimy energię i chęć do życia.
Wracając do tematu TABU..dziewczyny nie róbcie tego! Korzystając z naszego BLOGA możecie tego uniknąć.

ANOREKSJA - są to zaburzenia odżywiania mające na celu utratę wagi i podtrzymanie przez osobe chorą, takie osoby widzą ciągle u siebie za dużo kilogramów!

BULIMIA - zaburzenia odżywiania charakteryzujące się napadami objadania, po których próbują wywołac u siebie wymioty, pija herbatki przeczyszczające itp.

Powiedzcie, po co tak?! Skoro można inaczej, lepiej, wygodniej i zdrowo !
Wystarczy chcieć i być cierpliwym a gwarantuje że z zastosowaniem odpowiednich ćwiczeń i zdrowego odżywiania osięgniemy SAME POZYTYWNE WYNIKI!! /Ola
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz